Оцифровка фото, видео, аудио
Изготовление фотокниг
Создание слайд-шоу

Работаем без выходных, с 9:00 до 22:00

Оцифровка старих фотографій, фотоплівок, слайдів

Що ж, вже пройшли ті часи, коли ми з вами роздруковували фотографії і зберігали їх в фотоальбомчиках, як правило, 10 на 15. Тепер все змінилося з точністю до навпаки. Зараз в Києві складно знайти людину, яка б не задавалась думкою перевести свій паперовий або плівковий фотоархів в комп'ютер. Якщо ви вирішили зробити так само — то ви знайшли потрібний сайт!

Оцифровка (сканування) виконується на японському професійному фото-обладнанні, призначеному для фотографій, слайдів і фотоплівок самих різних розмірів. В процесі роботи акцент робиться не на швидкість, а на якість. Кожний кадр або фотографія після сканування доопрацьовується окремо, в залежності від початкового стану. Під "доопрацюванням" мається на увазі корекція світла та тіней, корекція кольору, видалення "ефекту червоних очей", обрізка країв ( без пошкодження самого зображення), зменшення зернистості. Якщо на старих фотографіях кольори потьмяніли, вигоріли, вицвіли або фотка почервоніла від часу, такі кольори відновлюються напівавтоматичними методами до початкових. Це все входить в вартість оцифровки! От такий приємний бонус-сюрприз.

За окрему плату можна виконати додаткову обробку вже оцифрованих фотографій. Наприклад, якщо ви вважаєте, що є деталь або декілька деталей, які псують весь знімок, то ці прикрі непорозуміння можна прибрати, або відкоригувати. Можна зробити більш досконалою неідеальну фігуру, видалити прищики, прибрати сміття, яке потрапило в кадр, видалити тріщини, або потертості на фотографіях... да що завгодно! Вартість такої додаткової обробки буде залежати від складності.

Якщо ви вирішили оцифрувати фотографії, але у вас лишилися ще і фотоплівки до цих фотографій — то краще, все ж таки, оцифровувати фотоплівки. Так, це буде довше и навіть трохи дорожче, але якість в результаті буде набагато кращою, бо на плівці, як правило, зберігається значно більше "інформації" і про колір, і про дрібні об'єкти, ніж в надрукованій фотографії. Різниця в вартості між фотографією і кадром фотоплівки лиже 1 гривня.

Ніяких особливих вимог ні до фотографій, ні до фотоплівок, ні до слайдів немає, можете привозити як цілу фотоплівку, так і порізану покадрово, як негативи, так і позитиви, як маленькі фотографії, так і великі, ні ціну це не впливає (поки не вийшли за межі формату А4). Під час сканування, фотоплівки будуть порізані на фрагменти по 6 кадрів. Це технологічна необхідність.

Оцифровка фото, ціна

Наша цінова політика трохи відрізняється від більшості схожих фірм, які займаються оцифровуванням. Як-правило, вартість оцифровки фотографії залежить від якості: чим якісніше — тим дорожче. У нас інший підхід. Ми завжди виконуємо оцифровку в найвищій якості, але при цьому вартість встановлюємо середню по Києву. Таким чином, наші клієнти завжди залишаються у виграші.

Що стосується якості, то ми цифруємо фотографії з роздільною здатністю 900 dpi; фотоплівки і слайди — 4 800 dpi. Цього достатньо щоб переглядати фотографії на екрані комп'ютера або телевізора,  збільшувати, розглядати дрібні деталі, роздруковувати в великому форматі, наприклад А4. Якість можна збільшувати і далі, це не межа, але вже недоцільно, бо візуально ви не побачите різниці між 4 800 dpi і, наприклад, 9 000. Після оцифровки і обробки розмір фотографії сягає інколи 30 Мб, тому вони стискаються приблизно до 6 — 9 Мб БЕЗ втрати якості.

Що цифруємо Скільки коштує (грн.)
Глянцеві фотографії, розмір яких не перевищує формат А4 (20 х 30 см), розсипом, 900 dpi 6
Матовї фотографії, розмір яких не перевищує формат А4 (20 х 30 см), розсипом, 900 dpi
(Матові фотографії оцифровувати складніше через текстуру паперу, тому вони коштують дорожче. Це стосується тільки фотографій з яскраво вираженою текстурою паперу, на кшталт тих, що були в часи СРСР. Сучасні матові фотографії прирівнюються до глянцевих.)
14
Глянцеві фотографії, розмір яких не перевищує формат А4 (20 х 30 см), в альбомах, 900 dpi (не стосується фотографій, які неможливо витягти з альбому.) 7
 Матовї фотографії, розмір яких не перевищує формат А4 (20 х 30 см), в альбомах, 900 dpi (не стосується фотографій, які неможливо витягти з альбому.)
 15
 Фото і документи (плакати, постери), розмір яких більший, ніж формат А4 22
 Перенесення написів з тильного боку фотографії 20
Оцифровка фотоплівок, 4 800 dpi 7
Оцифровка фотоплівок, розмір яких перевищує стандартний (більш ніж 35 мм), 4 800 dpi 18
Оцифровка слайдів, 4 800 dpi 8
 Оцифровка слайдів, розмір яких перевищує стандартний (більш ніж 35 мм), 4 800 dpi 19

Як бачите, за умови найвищої якості, ціни не вище середніх. А якщо врахувати, що кожний кадр, кожна фотографія після оцифровки додатково обробляється, стає зрозумілим, що у нас ви отримаєте суттєву вигоду.

Свої фотоматеріали можете привозити за адресою: Київ, вул. Симиренка, 12-А (Святошинський район, Південна Борщагівка). Або я сам можу під’їхати до вас. Виїзд платний, коштує 60 грн. Якщо вартість замовлення перевищує 700 грн — два виїзди безкоштовні. Графік роботи - с 10:00 до 22:00, без вихідних, без свят, без перерв.

Увага: бувають випадки, кили клієнти, отримавши через Інтернет електронні версії своїх оцифрованих фотографій, або плівок, просто забувають забрати оригінали. В такому разі вони зберігаються безкоштовно протягом 30-ти діб. Кожний наступний, після 30-го, день зберігання, обійдеться вам в 10 грн. Якщо ще через місяць фотоматеріали ніхто не забирає — вони утилізуються. Тому, після завершення роботи, не забувайте забирати свої фотоматеріали, флешки і т.п. Ми не можемо зберігати ваші речі вічно, дякую за розуміння.