Оцифровка фото, видео, аудио
Изготовление фотокниг
Создание слайд-шоу

Работаем без выходных, с 9:00 до 22:00

Оцифровка відеокасет

У мережі можна знайти масу сайтів з "міфом" про те що відеозображення без проблем зберігається на касетах близько 7 — 10 років, а після цього якість картинки починає різко псуватися: пропадає колір, звук, зображення починає сіпатися і, в решті-решт, вже нічого не можна ні розгледіти, ні оцифрувати. Відверто кажучи, це все уловки які потрібні самі знаєте кому і для чого. Так, звичайно, зображення зіпсується, якщо зберігати касету на розпеченому горищі або в сирому підвалі, якщо залити касету окропом і зарити в землю, вона теж зіпсується... Жарти-жартами, але якщо ваші відеокасети просто лежали в кімнаті, в якій-небудь коробці , то і через 20 років зображення буде нітрохи не гірше ніж раніше. Найчастіше відео пошкоджується через механічні впливи, наприклад через часте відтворення, неодноразової перезаписи, перемотки або використання відеокасет на несправному або старому відеомагнітофоні. До речі, відеокасети свого часу проходили серйозний відбір по ВТК і їх ресурс як-правило, розрахований на 100 циклів відтворень або 250 перемоток. Однак, все ж, варто не відкладати оцифровку в дальній ящик і перевести ваші відеоархіви в комп'ютер.

Оцифровка виконується швидко, протягом двох — трьох календарних днів. Звичайно, якщо касет багато або перед вашим замовленням є ще й інші, то чекати доведеться довше.

У поняття "оцифровка відеокасет" крім безпосередньо самої оцифровки, входить ще й обробка відео: корекція кольору, зон світла і тіні, видалення фрагментів, в яких немає ніякої зорової і звукової інформації, видалення шуму, додавання написів.
В Після закінчення оцифровки ви отримаєте посилання на скачування вашого відео. Якщо ж в процесі оцифровки стає зрозуміло що відео на касеті вже непридатне для перегляду і оцифровки, платити нічого не потрібно, можете просто забрати свою касету.

Оцифровка відео, ціна

Вартість оцифровки однієї години відео складає 90 грн. (1 хвилина = 1.50 грн.). В цю вартість входить обрізка порожніх фрагментів, корекція кольорів, зниження зернистості.
Ремонт відеокасети 30 грн.
Мінімальна вартість замовлення складає 90 грн.
Виїзд до клієнта — 60 грн.
При замовленні на суму більш ніж 700 грн — виїзд і доставка безкоштовні.

Конфіденційність

Ми цілком усвідомлюємо те, що всі фото, відео і аудіоматеріали, які ви приносите, є вашими особистими архівами і, зі свого боку, ми вам даємо повну гарантію того що ніякі ваші записи або фотографії не потраплять в треті руки. Ми користуємося ліцензійним програмним забезпеченням, на комп'ютерах встановлені ліцензійні антивірусні програми. Після здачі роботи клієнту всі ваші дані видаляються з комп'ютера, а диски, на яких вони зберігалися, щомісяця форматуются.

Внимание: після завершення роботи над замовленням, ваші відеоплівки зберігаються безкоштовно протягом 30-ти днів. Кожен наступний день зберігання після 30-го, обійдеться вам в 10 грн. Якщо ще через місяць відеокасети ніхто не забирає - вони утилізуються. Тому, після завершення роботи, не забувайте забирати свої касети, флешки і т. п..


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка аудіо