Оцифровка фото, відео, аудіо
Дизайн та друк фотокниг
Створення слайд-шоу
Працюємо без вихідних, з 10:00 до 22:00

Рекомендуемо

Оцифровка відеокасет та кіноплівок

Ми миожемо виконати оцифровку відеокасет та кіноплівок будь-яких розмірів і форматів, як побутових, так і призначених для телебачення та кіноіндустрії. У нас є найпотужніше, унікальне для України обладнання, яке містить в собі повний комплекс для оцифровки та реставрації, який відповідає всім вимогам кіновиробництва.

Оцифровка відеокасет

У мережі можна знайти масу сайтів з "міфом" про те що відеозображення без проблем зберігається на касетах близько 7 — 10 років, а після цього якість картинки починає різко псуватися: пропадає колір, звук, зображення починає сіпатися і, в решті-решт, вже нічого не можна ні розгледіти, ні оцифрувати. Відверто кажучи, це все уловки які потрібні самі знаєте кому і для чого. Так, звичайно, зображення зіпсується, якщо зберігати касету на розпеченому горищі або в сирому підвалі, якщо залити касету окропом і зарити в землю, вона теж зіпсується... Жарти-жартами, але якщо ваші відеокасети просто лежали в кімнаті, в якій-небудь коробці , то і через 20 років зображення буде нітрохи не гірше ніж раніше. Найчастіше відео пошкоджується через механічні впливи, наприклад через часте відтворення, неодноразової перезаписи, перемотки або використання відеокасет на несправному або старому відеомагнітофоні. До речі, відеокасети свого часу проходили серйозний відбір по ВТК і їх ресурс як-правило, розрахований на 100 циклів відтворень або 250 перемоток. Однак, все ж, варто не відкладати оцифровку в дальній ящик і перевести ваші відеоархіви в комп'ютер.

Оцифровка виконується швидко, протягом двох — трьох календарних днів. Звичайно, якщо касет багато або перед вашим замовленням є ще й інші, то чекати доведеться довше.

Оцифровка відеокасет коштує 200 грн за годину запису. Порожні, незаписані місця, які не несуть в собі ніякої зорової та звукової інформації, вирізаються і платити за них не потрібно.
Обробка відео та звуку (1200 грн./годину). Це додаткова опція, яка полягає у виправленні недоліків зйомки, таких як грубі переходи між кадрами; видалення фрагментів "камера в підлогу"; забули вимкнути камеру; корекція балансу білого (часто буває таке що під час зйомки при денному освітленні, відео залите переважно блакитним кольором); зменшення зернистості при зйомці в місцях з недостатнім освітленням; корекція яскравості, насиченості і т.п.; посилення звуку в тих місцях, де його не чути, наприклад коли дитинка на дитячому святі в садочку тихесенько розповідає віршик і його ледве чути; додавання написів.
Якщо ж в процесі оцифровки стає зрозуміло що відео на касеті вже непридатне для перегляду і оцифровки, платити нічого не потрібно, можете просто забрати свою касету.

Дивіться також: Оцифровка аудіо.
Оцифровка аудіокасет і бобін в формат *.mp3

Оцифровка кіноплівок

На відміну від відеокасет, кіноплівки зберігаються значно гірше. З часом кольори зображення дійсно вицвітають, сама плівка стає сухою та дуже крихкою. Крім того плівка дуже нестійка до механічних впливів, а отже, і до подряпин.

Оцифровка кіноплівок в Києві — це досить розповсюджена послуга, але є кілька суттєвих відмінностей між нами і решти організацій та фірм, які цим займаються.
В першу чергу — це обладнання. Практично всі в Києві цифрують кіноплівки по суті, на одному й тому самому обладнанні: це трохи перероблений кінопроектор типу "Русь" та звичайна відеокамера, яка знімає зображення прямо з лінзи кінопроектора. Відео, звичайно можна отримати і таким способом, але якість при цьому відверто не найкраща.

У нас же оцифровка кіноплівок відбувається на спеціалізованому обладнанні, що дозволяє нам отримувати максимально якісне зображення, весь 100-відсотковий потенціал з кіноплівок будь-яких форматів (8мм, 16мм, 35мм), прибрати дрібні подряпини, відновити кольори, стабілізувати дрібне тремтіння зображення, додати різкість і т.д.. На відеоролику нижче ви можете порівняти якість оцифровки любительської, 8-міліметрової кіноплівки, замовленій в рядовій відеолабораторії на тандемі "кінопроектор+камера" (ліва частина кадру) і наша якість оцифровки тієї ж самої плівки, виконаної нами на нашому обладнанні (праворуч).

Оцифровка відео, ціна:

VHS
Звичайні, великі, побутові касети для домашніх відеомагнітофонів. Один з найперших побутових форматів, розроблений 1976 р. в Японії. Найрозповсюдженішими були каети з тривалістю запису близько 3-х годин.
Без обробки. Копія касети, "як є", без втрати якості, з обрізкою порожніх місць. 200
грн/год
Обробка. Виправлення недоліків зйомки, видалення фрагментів "камера в підлогу, забули вимкнути", корекція балансу білого, зменшення зернистості при зйомці в місцях з недостатнім освітленням, корекція яскравості, насиченості і т.п., нормалізація звуку. 1200
грн/год

VHS-C
Касети для відеокамер. Що б використовувати в домашніх відеомагнітофонах, такі касети вставлялися в спеціальний адаптер-перехідник, а він, в свою чергу, вставлявся в відеомагнітофон.
Без обробки. Копія касети, "як є", без втрати якості, з обрізкою порожніх місць. 200
грн/год
Обробка. Виправлення недоліків зйомки, видалення фрагментів "камера в підлогу, забули вимкнути", корекція балансу білого, зменшення зернистості при зйомці в місцях з недостатнім освітленням, корекція яскравості, насиченості і т.п., нормалізація звуку. 1200
грн/год

Video8; Hi8; Digital8
Ці три типи касет мають однаковий корпус, однакову ширину стрічки. Відрізняються якістю зображення: Hi8 краще ніж Video8, а Digital8 краще ніж Hi8. Digital8 — цифровий формат. Касети мають невеликий розмір, для побутових відеокамер
Без обробки. Копія касети, "як є", без втрати якості, з обрізкою порожніх місць. 250
грн/год
Обробка. Обрізка порожніх місць, виправлення недоліків зйомки, видалення фрагментів "камера в підлогу, забули вимкнути", корекція балансу білого, зменшення зернистості при зйомці в місцях з недостатнім освітленням, корекція яскравості, насиченості і т.п., нормалізація звуку. 1200
грн/год

MiniDV
Маленькі цифрові відеокасети для домашніх і професійних відеокамер. З'явилися в 1995 році. Вірізнялися кращою якістю зображення ніж касети VHS та VHS-C. Максимальна тривалість запису — 60 хв. (в режимі SP) або 90 хв. (в режимі LP)
Без обробки. Копія касети, "як є", без втрати якості, з обрізкою порожніх місць. 250
грн/год
Обробка. Обрізка порожніх місць, виправлення недоліків зйомки, видалення фрагментів "камера в підлогу, забули вимкнути", корекція балансу білого, зменшення зернистості при зйомці в місцях з недостатнім освітленням, корекція яскравості, насиченості і т.п., нормалізація звуку. 1200
грн/год
Параметри оцифровки Вартість (грн/годину)
Кіноплівка 8мм Оцифровка кіноплівок 8 мм на професійному обладнанні, корекція кольорів, стабілізація, розкриття повного потенціалу плівки. 150
(грн/хв)
Кіноплівка 16мм Оцифровка кіноплівок 16 мм на професійному обладнанні, корекція кольорів, стабілізація, розкриття повного потенціалу плівки. 600
(грн/хв)
Кіноплівка 35мм Оцифровка кіноплівок 35мм на професійному обладнанні, корекція кольорів, стабілізація, розкриття повного потенціалу плівки. 700
(грн/хв)

Ремонт відеокасети від до 80 грн.
Мінімальна вартість оцифровки відеокасет еквівалентна 1 годині запису.
Мінімальна вартість оцифровки кіноплівок 8мм (до 13 хв., з підготовкою і склейками): 4500 грн.
Мінімальна вартість оцифровки кіноплівок 16мм (до 10 хв., з підготовкою і склейками): 10 000 грн.
Мінімальна вартість оцифровки кіноплівок 35мм (до 10 хв., з підготовкою і склейками): 13 000 грн.

Конфіденційність

Ми цілком усвідомлюємо те, що всі фото, відео і аудіоматеріали, які ви приносите, є вашими особистими архівами і, зі свого боку, ми вам даємо повну гарантію того що ніякі ваші записи або фотографії не потраплять в треті руки. Ми користуємося ліцензійним програмним забезпеченням, на комп'ютерах встановлені ліцензійні антивірусні програми. Після здачі роботи клієнту всі ваші дані видаляються з комп'ютера, а диски, на яких вони зберігалися, щомісяця форматуються.

Увага: після завершення роботи над замовленням, ваші відеоплівки зберігаються безкоштовно протягом 15-ти днів. Кожен наступний день зберігання після 15-го, обійдеться вам в 10 грн. Якщо ще через місяць відеокасети ніхто не забирає — вони утилізуються. Тому, після завершення роботи, не забувайте забирати свої касети, флешки і т. п..


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка аудіо

Коментарі

# Cheryl 03.01.2024, 09:47
Fantastic post however I was wanting to know if you could write a litte more on this topic?

I'd be very grateful if you could elaborate a little bit further.
Bless you!

Also visit my website ... 無料コラージュ素材: [censored]fominvn.ru/user/LucyRoden1532/
# Doyle 29.01.2024, 07:04
Thanks in favor of sharing such a good idea, article is pleasant, thats why i have read it entirely

Here is my website site - [censored]tkdheadquarters.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=141124: [censored]tkdheadquarters.com/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=141124,
# Colette 11.02.2024, 20:06
Hello, its good article on the topic of media print, we all understand media is
a fantastic source of information.

Look at my web-site: تعمیرات اسپلیت: [censored]s://9quiz.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=962053
# Chauncey 19.02.2024, 07:21
Howdy! Quick question that's totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly?
My weblog looks weird when viewing from my
iphone4. I'm trying to find a template or plugin that might be able to resolve this
problem. If you have any suggestions, please share. Many thanks!


Also visit my site ... scheduling software for cleaning
service: [censored][censored].baio.co.kr/yc/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=597039
# Jenna 11.04.2024, 12:39
Hello! Someone in my Myspace group shared this site with us so I came to give it a look.
I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be tweeting this to my
followers! Terrific blog and outstanding style and design.

My web blog; вавада официальный сайт регистрация: [censored]epal.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=109644
# Milagro 14.04.2024, 04:04
This paragraph is actually a nice one it helps new net people, who are wishing in favor of blogging.Feel free to visit my homepage - 沖縄 不動産査定: [censored]mosca.asia/board_gCqZ83/3144840
# Alannah 15.04.2024, 14:54
My partner and I absolutely love your blog and find the majority of your post's to be exactly what I'm looking for.

Does one offer guest writers to write content available for you?

I wouldn't mind producing a post or elaborating on a lot of the subjects you write concerning
here. Again, awesome blog!

My page site - jnsedb.kr: [censored]jnsedb.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=1081882,
# Joan 22.04.2024, 23:30
What i do not understood is in truth how you are now not actually a lot more
neatly-favored than you might be now. You're very intelligent.
You realize therefore significantly on the subject of this
topic, produced me personally believe it from numerous
varied angles. Its like men and women aren't involved until it's something to accomplish with Lady gaga!
Your personal stuffs great. Always deal with it up!Feel free to visit my webpage: Hattie: [censored]Resenlodge.com
# Keisha 26.04.2024, 16:20
Fantastic goods from you, man. I have bear in mind your stuff prior to and you're just too great.
I really like what you've got here, certainly like what
you're saying and the way by which you say it.
You are making it enjoyable and you still take care of
to keep it wise. I cant wait to learn much more
from you. That is actually a great web site.


Feel free to surf to my webpage - 比特派钱包: [censored][censored].knight-kingdelivery.com/bitcoin-blockchain-wallet-for-pc-home-windows-or-mac-without-cost/
# Murray 06.05.2024, 00:24
So if you can manage exclusive proxies, or at least semi-dedicated ones,
go all out-- you will not fail with BuyProxies.

my blog post - Barry: [censored]s://[censored].reddit.com/r/SEOStrategiesHub/comments/1bunt6n/mastering_gsa_ser_a_guide_to_best_practices_for/
# Florine 08.05.2024, 15:31
I blog often and I seriously thank you for your information. This great article has really peaked my
interest. I am going to book mark your website and keep checking for new information about once per week.
I opted in for your RSS feed too.

Take a look at my blog comment-406432: [censored]s://[censored].betterreading.com.au/review/qa-cathryn-hein-author-of-the-graziers-son/
# Brianna 08.05.2024, 18:57
The first thing you're mosting likely to add is the URL to your money website.


Feel free to surf to my blog post; Gsa
ser link list: [censored]s://[censored].reddit.com/r/SEOStrategiesHub/comments/1bunt6n/mastering_gsa_ser_a_guide_to_best_practices_for/

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.