Оцифровка фото, відео, аудіо
Дизайн та друк фотокниг
Створення слайд-шоу
Працюємо без вихідних, з 10:00 до 22:00

Рекомендуемо

Слайд-шоу з фотографій і відео

Слайд-шоу, або як іноді кажуть, кліпи з фотографій — це чудова ідея для подарунку коханій або коханому, батькам на ювілей, другу... взагалі кому завгодно, з будь-якого приводу. Головне — це буде красиво і незабутньо! Замовити слайд-шоу в Києві зараз взагалі не проблема, складніше знайти людей які зроблять его вам не під копірку, "як у всіх", а саме ВАШЕ, неповторне, унікальне слайд-шоу з сюжетом, цікавими переходами і ефектами. От саме це я вам і пропоную: жодних автоматичних методів або онлайн-сервісів, тільки повністю ручна робота.

Не важливо, які у вас фотографії: цифрові на флешці чи роздруковані на папері, або взагалі фотоплівки, слайди... не проблема, це все буде оцифровано і крім слайд-шоу ви отримаєте ще й окрему електронну папочку зі своїми фотографіями. Оцифровка в вартість слайд-шоу не входить і оплачується окремо (18 грн. за фото). Окрім фотографій, слайд-шоу може містити і відеоролики. Музику або пісні до слайд-шоу можете підібрати самі, а якщо це викликає складнощі — можу запропонувати свої варіанти, звісно, все будемо погоджувати з вами. Дуже доречними були б написи до фотографій, які-небудь цікаві, красиві фрази. Це надасть вашому слайд-шоу яскравий, емоційний відтінок, та й глядачам буде цікаво читати і розуміти що відбувається на екрані.

Перед тим як прийняти роботу, ви зможете переглянути варіант слайд-шоу в максимальній якості (до оплати - з водяними знаками), запропонувати свої корегування. Готове відео ви можете отримати в зручному для вас форматі, залежно від того, де ви збираєтеся його дивитись: на DVD-програвачі, телевізорі, або на комп'ютері. Зазвичай я роблю слайд-шоу в форматі *mp4. Це сучасний формат, який дозволяє отримати відео високої якості при достатньо компактному розмірі, як правило, до 1 Гб. До того ж таке відео працює на всіх комп'ютерах і сучасних телевізорах. Разом з фотографіями можете навіть залишити флешку, що б одразу на неї можна було записати ваше слайд-шоу. Оплата — після попереднього перегляду і погодження з клієнтом всіх виправлень, якщо вони будуть.

Слайд-шоу, ціна

Вартість слайд-шоу залежить в першу чергу від кількості застосованих в ньому фотографій: 1 фото — 40 грн.

В слайд-шоу фотографії йдуть одна за одною, з красивими переходами, накладаються спецефекти, коментарі, написи, музика. Можливе використання вашого сценарію, ваших побажань. Строк виготовлення — від 1 до 3-х тижнів.
Зразу постає питання: "А яка ж кількість фотографій буде оптимальною?"... Якщо взяти за основу ролик на 3,5 хвилини (це приблизна тривалість однієї музичної композиції), то оптимальна кількість фотографій в такому випадку буде 40 — 50 штук. Можна взяти менше фотографій, тоді ролик буде повільнішим або коротшим, якщо фотографій більше — навпаки, довшим або більш динамічним, все просто.
Приклад нашого слайд-шоу:

Оцифровка і обробка фотографій (якщо необхідно) сплачуються окремо. Забрати готовий ролик можна на диску, на флешці, або завантажити за індивідуальним посиланням з файлообмінника. Ссилка надається тільки після сплати за роботу.


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка відео | Оцифровка аудіо

Коментарі  

# Алена 21.12.2023, 22:45
можете создать клип поздравление дочке с днем рождения 21 год примерно 20-25 фото до 5 января
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити