Оцифровка фото, відео, аудіо
Дизайн та друк фотокниг
Створення слайд-шоу
Працюємо без вихідних, з 10:00 до 22:00

Рекомендуемо

Слайд-шоу з фотографій і відео

Слайд-шоу, або як іноді кажуть, кліпи з фотографій — це чудова ідея для подарунку коханій або коханому, батькам на ювілей, другу... да кому завгодно, з будь-якого приводу. Головне — це буде красиво і незабутньо! Замовити слайд-шоу в Києві зараз взагалі не проблема, складніше знайти людей які зроблять его вам не під копірку, "як у всіх", а саме ВАШЕ, неповторне, унікальне слайд-шоу з фонами, цікавими переходами і ефектами. От саме це я вам і пропоную: жодних автоматичних методів або онлайн-сервісів, тільки повністю ручна робота.

Не важливо, які у вас фотографії: цифрові на флешці чи роздруковані на папері, або взагалі фотоплівки, слайди... не біда, це все буде оцифровано і крім слайд-шоу ви отримаєте ще й окрему папочку зі своїми фотографіями. Оцифровка виконується за окрему плату (12 грн. за фото). Окрім фотографій слайд-шоу може містити і відеоролики. Музику або пісні до слайд-шоу можете підібрати самі, а якщо це викликає складнощі — можу запропонувати свої варіанти, звісно, все будемо погоджувати з вами. Дуже доречними були б написи до фотографій, які-небудь цікаві, красиві фрази. Це надасть вашому слайд-шоу яскравий, емоційний відтінок, та й глядачам буде цікаво читати і розуміти що відбувається на екрані.

Перед тим як прийняти роботу, ви зможете переглянути варіант слайд-шоу в максимальній якості (до оплати - з водяними знаками), запропонувати свої корегування. Готове відео ви можете отримати в зручному для вас форматі, в залежності від того, де ви збираєтеся його дивитись, на DVD-програвачі, телевізорі, або на комп'ютері. Зазвичай я роблю слайд-шоу в форматі *mp4. Це сучасний формат, який дозволяє отримати відео високої якості при достатньо компактному розмірі, як правило, до 1 Гб. До того ж таке відео працює на всіх комп'ютерах і сучасних телевізорах. Разом з фотографіями можете навіть лишити флешку, що б одразу на неї можна було записати ваше слайд-шоу. Оплата — після попереднього перегляду і погодження з клієнтом всіх виправлень, якщо вони будуть.

Слайд-шоу, ціна

Вартість слайд-шоу залежить від складності монтажу. Тут, умовно, всього дві категорії: просте слайд-шоу і складне.

В простому слайд-шоу фотографії йдуть одна за одною, з красивими переходами, накладаються спецефекти, коментарі, написи, музика. Строк виготовлення — близько тижня.
Ціна — 200 грн. за 1 хвилину готового ролика.
За кількістю фотографій особливих обмежень немає, головне не перестаратися з кількістю, що б не втомити глядача своїми фотографіями. Для орієнтиру скажу так: від 5 до 7 хвилин — це оптимальна тривалість слайд-шоу. Це приблизно 55 — 65 фотографій і в такому слайд-шоу буде дві музичні композиції. Знову ж таки, Це не обмеження. Можна вибрати менше фотографій, тоді ролик буде коротшим, якщо фотографій більше — ролик довше, все просто.
Приклад простого слайд-шоу:

Складне слайд-шоу — це все те ж саме, плюс ваші побажання і все на що вистачить нашої з вами фантазії. Тут вам і сюжет, і складні переходи, спецефекти, склейка декількох аудіо або відеофайлів, оформлення фотографій в фоторедакторах, створення додаткових деталей... Строк виготовлення — від 1 до 3-х тижнів.
Ціна — 300 грн. за 1 хвилину готового ролика.

Оцифровка і обробка фотографій (якщо необхідно) сплачуються окремо. Забрати готовий ролик можна на диску, на флешці, або завантажити за індивідуальним посиланням з файлообмінника. Ссилка надається тільки після сплати за роботу.


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка відео | Оцифровка аудіо