Оцифровка фото, відео, аудіо
Дизайн та друк фотокниг
Створення слайд-шоу
Працюємо без вихідних, з 10:00 до 22:00

Рекомендуемо

Оцифровка аудіокасет і бобін

Оцифровка аудіокасет ї аудіо-бобін київОкрім оцифровки фотоматеріалів і відеокасет у нас також можлива оцифровка аудіокасет і аудіо-бобін. Зараз все частіше трапляється ситуація, коли котушки с дорогими пам'ятними записами лежать, а слухати їх вже ні на чому. Сумно... Однак, не смертельно. Приносьте свої дорогоцінні записи нам і вже на наступний день ви отримаєте аудіофайли формату *mp3, цілком придатні для прослуховування на комп'ютері, до того ж за досить привабливу ціну! Якщо хочете, можемо розбити запис на фрагменти, так, щоб кожний фрагмент являв собою окремий аудіофайл. Оцифрований матеріал видаємо на флешці клієнта, на диску, або ссилкою на скачування.

Оцифровка аудіокасет або бобін — це не просто банальне копіювання ваших записів в комп'ютер. Перед безпосередньо самою оцифровкою ми спочатку досягаємо максимально чіткого звучання запису за допомогою високоякісного обладнання Panasonic. Потім починається процес оцифровки, а після цього запис ще раз обробляється: прибирається шум, підвищується якість звучання голосу. Зрештою, ви отримуєте по можливості максимально чисті записи. Звичайно, результат багато в чому залежить від стану вихідного матеріалу, але з нашого боку мі докладаємо максимум зусиль для того щоб ви залишились задоволеними нашою роботою.

Дивіться також: Оцифровка фото.
Оцифровка фотографій, фотоплівок и слайдів

Оцифровка аудіокасет, ціна

Оцифровка однієї хвилини аудіо без обробки: 3.33 грн. (200 гривень за годину).
Оцифровка однієї хвилини аудіо з обробкою: 8.33 грн. (500 гривень за годину).
Мінімальна вартість оцифровки касет: 200 грн.
Все що перевищує мінімальне замовлення — оцінюється посекундно. Розбивка на фрагменти оплачується окремо: одне розділення — 20 грн. Запис на диск (якщо потрібно) — 40 грн.

Оцифровка аудіо-бобін, ціна

Оцифровка однієї хвилини аудіо: 5 грн. (300 гривень за годину).
Оцифровка однієї хвилини аудіо з обробкою: 10 грн. (600гривень за годину).
Мінімальна вартість замовлення складає 300 грн. Все що перевищує мінімальне замовлення — оцінюється посекундно. Розбивка на фрагменти оплачується окремо: одне розділення — 20 грн.

Увага: після завершення роботи над замовленням, ваші аудіоплівки зберігаються безкоштовно протягом 15-ти днів. Кожний наступний після 15-го день зберігання, обійдеться вам в 10 грн. Якщо ще через місяць касети ніхто не забирає — вони утилізуються. Тому, після завершення роботи, не забувайте забирати свої аудіокасети, флешки, і т.п..


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка аудіо

Коментарі  

# Станіслав 08.09.2021, 13:27
Доброго дня, потрібно оцифрувати 6 аудіокасет. Київ.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
# stop-time 08.09.2021, 13:37
Так, підвозьте
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити