Оцифровка фото, відео, аудіо
Дизайн та друк фотокниг
Створення слайд-шоу
Працюємо без вихідних, з 10:00 до 22:00

Виготовлення фотокниг. Дизайн та друк.

Замовити фотокнигу в Києві зараз не є особливою проблемою, в Інтернеті повно сервісів, які пропонують вам самим зверстати альбомчик на основі готових шаблонів, у нас же на сайті можна замовити фотокнигу з унікальним дизайном, в якій будуть враховані всі ваші побажання, яка запам'ятається на все життя. Це буде доречний подарунок, що підійде кожній людині, до будь-якого свята. Навіть для маленьких діток можна зробити фотокнигу з цупкими сторінками, у вигляді якоїсь яскравої, ілюстрованої казки.

Під виготовленням фотокниг я маю на увазі весь процес їх створення, починаючи з оцифровки фотоматеріалів і закінчуючи друком та доставкою клієнту готової фотокниги. Вам не потрібно мордуватися з оцифровкою і завантаженням фотографій, з дизайном, з додрукарською підготовкою, обрізкою і рештою премудростей друкарської кухні, це все я беру на себе. Все що від вас необхідно — це ваші фотографії, і не обов'язково цифрові, підійдуть також паперові, слайди, фотоплівки (оцифровка за окрему плату) і хоча б орієнтовний порядок, в якому вони будуть надруковані в вашій фотокнизі. Дуже бажано подумати про написи, красиві фрази, які "вдихнуть життя" у вашу фотокнигу. Повірте, вона буде виглядати значно краще і живіше, якщо крім фотографій в ній буде маса усіляких цікавих написів, коментарів до фотографій. Адже фотокнига тому й називається фотоКНИГОЮ, яка може багато про що розповісти! Якщо підбір написів викликає складнощі — можете зайти в розділ сайту "Написи, фрази" і з найбільш відповідної категорії підібрати для себе що-небудь із вже готової підбірки написів.

Процес створення фотокниги потребує певних затрат часу, тому замовляти фотокнигу треба завчасно. Один тільки друк і склеювання займають тиждень, книга після склеювання повинна просохнути під пресом, щоб в майбутньому вона не розвалилася в руках або не деформувалась. Прискорити цей процес неможливо. Дизайн також займає кілька днів і чим красивіша книга, тим більше часу необхідно витратити на її створення. Ми ж хочемо отримати яскраву, незабутню фотокнигу, здатну визвати масу прекрасних емоцій, а не фотоальбом з набором фотографій, які ви вже і так не раз бачили?

Крім найрозповсюдженіших тематик (шлюбні, дитячі, випускні і т.д...), уявіть як класно було б зробити фотокнигу з дитячих малюнків вашого чада, або копію старого фотоальбома, котрий збирається вже розсипатися на окремі сторінки!

Це все лірика, а тепер поговоримо про технічний бік справи.

Способи друку

Способи друку фотокниг: поліграфічний і фотодрукПерше, на що треба звернути увагу і що впливає на вартість фотокниги — це спосіб друку. Їх всього два:

  • Поліграфічний друк дешевше, хоч на перший погляд різниця не дуже помітна, але якщо уважно придивитися, то видно, що при поліграфічному друку зображення складається з дрібних точок. Особливо це помітно на невеликих знімках, де багато дрібних деталей.
  • Фотодрук — це спосіб, який застосовується для професійного друку фотографій, тобто, це цифровий фотодрук. Зображення в такому випадку досить чітке, з ідеальною передачею кольорів, однак, фотокниги, надруковані таким способом коштують дещо дорожче.

Внутрішні сторінки (книжний блок)

Другий важливий момент - це спосіб з'єднання сторінок в книжковому блоці. Їх також лише два: або сторінки загинаються в корінець фотокниги і скріплюються там, або розкриваються на 180o, не заходячи в корінець. Це вже питання, так би мовити, естетики або смаку, кому як більше подобається.

Сторінки, а точніше, аркуші фотокниги можуть бути м'які, з крейдованого паперу щільністю 170 г/м2 (для порівняння: журнали друкують на папері 80 г/м2), або тверді, що складаються з двох сторінок фотопаперу між якими вклеєний прошарок термокартону, або пластику, або спеціального клейового складу. Вибір прошарку має значення.

  • Термокартон має покращені показники гідрофобності і стійкий до зовнішніх факторів впливу. Проте в приміщеннях з низькою вологістю, наприклад в опалювальний сезон, можливий незначний ефект "скручування" сторінок з картонним прошарком. Термокартон товстіший за пластик, тому з картоном можна зробити максимум 25 розворотів.
  • Пластик передбачуваний у виробництві, не піддається деформації при зміні температурних режимів, тонший і трохи важчий за картон, що надає книзі солідності. З пластиком кількість розворотів може сягати до 40.
  • Спеціальний клейовий склад надає сторінкам певної гнучкості, хоча вони і залишаються досить цупкими. Листки з таким прошарком не піддаються деформаціям і дозволяють верстати фотокниги до 40 розворотів.
    М'які сторінки, при бажанні можна заламінувати тоненькою глянцевою плівкою, завдяки чому фотографії набувають більшої яскравості, глибини і поліграфічний друк стає більше схожий на цифровий фотодрук. А крім того ламінація робіть сторінки менш схильними до механічних пошкоджень, і з них легше прибрати бруд, якщо вже таке трапилось...

Розміри фотокниг

Обкладинки

  • Фотообкладинка. Це базовий і найбільш розповсюджений варіант для фотокниг. Являє собою тверду, глянцеву обкладинку, на яку можна нанести будь-яке зображення. Матеріал - високоякісний палітурний картон, стійкий до змін температури та вологи.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

  • Обкладинки із тканини. Ми використовуємо спеціальну тканину голландського виробника палітурних матеріалів двох різновидів: "Льон" більш фактурній, має природній вигляд, схожий на мішковину, та "Люкс": сучасніша на вигляд, гладенька та трохи блискуча тканина. В такі обкладинки також можемо вмонтувати фотовставку під акриловим склом, така фотокнига виглядатиме досить цікаво!

Обкладинки із тканини серії "Льон":

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Обкладинки із тканини серії "Люкс":

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

  • Шкірзам. Так, ми не чіпаємо тваринок і не робимо обкладинки зі шкіри, нехай собі живуть щасливо. Натомість пропонуємо вам якісний шкірзамінник відомого італійського виробника.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Маємо широку гаму кольорів шкірзаму, які підійдуть до будь-якої тематики вашої фотокниги. Кольори для зручності вибору розділені на дві групи: "Nature" - природній стиль, імітує текстуру деревини та "Classic", більш насичені кольори, нагадують фактуру шкіри.

Переглянути кольори групи "Nature"

Переглянити кольори групи "Classic"

Так само як і для тканинних обкладинок, для шкірзаму також доступні фотовставки з акриловим склом. Є ще одна маленька, ненав'язлива, але дуже корисна деталь, яка надає фотокнизі фоліантності і закінченості: це тиснення. Глибоке блінтове тиснення, що наноситься на обкладинки зі шкірзаму.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Ми пропонуємо 4 тематики для тиснення (натисніть щоб розкрити):

Переглянути весільні тиснення

Переглянути випускні тиснення

Переглянути дитячі тиснення

Переглянути універсвльні тиснення

Всі фотокниги, які ми вам пропонуємо, діляться на 7 різновидів, в залежності від матеріалів які використовуються і від способу друку. Це так звані "PrintBook", "PhotoBook", "SlimBook", "BamBook", "ZenBook" "IceBook" і "Планшети". На кожному з цих видів зупинимося більш детально.

PrintBook:

Найбільш бюджетний з точки зору друку, варіант фотокниги. Тут використовується поліграфічний друк, виконаний на висококласному, сучасному поліграфічному обладнанні. Сторінки книжного блоку надруковані на крейдованому папері щільністю 170 г/м2 і заправлені в корінець, додатково можлива ламінація сторінок.
Компонуються обкладинками всіх типів (без фотовставок), доступне тиснення.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Формати:

PhotoBook:

Більш якісний, в плані друку, варіант. Фотографії надруковані фотохімічним способом на фотопапері. Сторінки тверді, з картонним або пластиковим прошарком, розкриваються на 180о. Доступні обкладинкі всіх типів з фотовставкою або тисненням.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Формати:

SlimBook:

Найбільш популярний тип фотокниги. І свою популярність SlimBook заслужив завдяки своїй "родзинці", а саме прошарку між сторінками. Тут не використовується ні картон, ні пластик, а спеціальна клейова сполука, яка дозволяє отримати сторінки цупкі, але одночасно достатньо гнучкі, а ще вони не піддаються деформаціям. Фотокнига виглядає тоншою за PhotoBook при однаковій кількості розворотів, легшою і найголовніше, вона дешевше ніж PhotoBook — чудова можливість зоощадити!

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Всі інші параметри (тип друку, обкладинки, формати) такі самі як і в попередньому PhotoBook: фотохімічний фотодрук на фотопапері, обкладинки всіх типів, можливо додати фотовставку або тиснення, сторінки тверді, розкриваються на 180о. Формати:

BamBook:

Це новий тип фотокниги, мета якого - компроміс між поліграфічною PrintBook та більш професійною SlimBook. Особливістю цієї фотокниги є те, що вона об'єднує в собі поліграфічний друк і розкриття сторінок на 180о. Сторінки цупкі, з прошарком як в SlimBook, зі спеціального клейового складу. Можлива ламінація сторінок тоненькою плівкою, завдяки чому кольори стають глибшими, а сторінки - стійкими до механічних пошкоджень.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Обкладинки: друкована; шкірзам, тканина, з можливістю додати фотовставку або тиснення. Формати:

ZenBook:

Ці фотокниги можна віднести до категорії преміумних, хоча за ціною вона майже не відрізняється від звичайної SlimBook. Характерною рисою ZenBook є те, що вона може являти собою одночасно і фотокнигу, і фотокартину, так би мовити, 2 в 1. Це можливо завдяки спеціальній бокс-вітрині з прозорою кришкою, що кріпиться на неодимових магнітах і перетворює фотокнигу на справжню картину. Технологія виготовлення ZenBook така сама як і у SlimBook, за винятком обкладинки. Обкладинка виготовляється з високоякісного шкірзамінника з нанесенням будь-якого зображення, яке потім вкривається матовою Soft-Touch ламінацією, що дуже приємна на дотик і нагадує справжній оксамит, до того ж обкладинка ще має м'яку подушку. Така фотокнига в комплекті з бокс-вітриною виглядає як справжня картина в сучасному обрамлені! До речі, ZenBook можна замовити і без бокс-вітрини.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Подивитися кольори шкірзаму та боксів ZenBook (клік...)

Сторінки книжкового блоку ідентичні SlimBook: тверді, з клейовим прошарком, розкриваються на 180о.
Фотографії друкуються фотохімічним способом на фотопапері (фотодрук). Формати:

IceBook:

Знайомтеся: найвишуканіша фотокнига для найвибагливіших клієнтів! Донедавна таких красунь могли дозволити собі лише європейські та американські фотографи, тепер вона може стати вашою! IceBook здатна викликати вау-ефект з першого погляду, на неї хочеться дивитися і дивитися...)! І знову, "родзинка" цієї книги - обкладинка. Вона складається з двох компонентів: кришталево-прозорого акрилового скла з будь-яким зображенням та екошкіри.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Ніякої кустарщини, скло мікрон за мікроном, ідеально підганяється під кожний вид екошкіри, без сходинок і накладань одне на одне, бокові грані шліфуються на висококласному обладнанні з усіх боків і потім поліруються вручну до ідеалу, що робить обкладинку безпечною в руках і без гострих кутів.
Подовитися кольори шкірзаму для IceBook

Було б шкода, якби на такій обкладинці з'явилися подряпини, сколи, або інші пошкодження, тому вже в мінімальній комплектації ви отримуєте футляр для своєї фотокниги, виготовлений з натурального льону. Такій футляр не тільки вбереже вашу книгу від подряпин, а й надасть їй своєрідного шарму.
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Зображення як на обкладинці, так і на сторінках книжкового блоку друкується фотохімічним способом, сторінки відкриваються на 180о
Прошарок між сторінками: картон, пластик, клейовий склад.
Формати:

Планшет:

Іх найчастіше використовують для дитячих садочків та початкових шкіл. Маємо три різновиди планшетів: "Класичний", "Тріо" та "Трюмо"
Планшет Тріо - новинка сезону 2017-2018. В складеному стані має розмір 20 х 30 см. Коли розкладаємо - маємо 60 х 30 см. Тріо складається з 3-х однакових за розміром сторінок, які містять зображення з усіх боків. Використовується цифровий поліграфічний друк, сторінки вкриваються тоненькою ламінацією, яка додає кольорам глибини і насиченості.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Планшет Трюмо буде зручно розташувати на столі або поличці. Між двома сторінками 15 х 20 см розташувалася сторінка розміром 30 х 20 см. Також задруковуються з усіх боків цифровим поліграфічним друком, з технологією покриття глянцевою ламінацією.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Класичний планшет на 1 або 2 розвороти. Для таких планшетів ви маєте можливість обрати між поліграфічним та фотодруком. При поліграфічному друку використовуються сторінки граматурою 200 г/м2 з глянцевою ламінацією, а при фотодруку на фотопапері в якості основи між сторінками виступає спеціальний клейовий склад, як у SlimBook і BamBook.

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Обкладинка друкована, тверда, ламінована. Сторінки з глянцевою ламінацією і прошарком зі спеціального клейового складу.
Формати планшетів:

Дизайн та друк фотокниг. Ціни

Вартість фотокниги складається з вартості за дизайн та вартості безпосередньо за друк.

Вартість дизайну залежить від складності і від того, як влаштований книжковий блок, тобто якщо сторінки розкриваються на 180о, то вартість розраховується за 1 розворот (2 сторінки разом), а якщо сторінки заходять в корінець, тоді вартість вказується за кожну сторінку окремо. Ну і, звичайно, чим складніший і красивіший дизайн — тим дорожче.

Дизайн одного розвороту (для фотокниг с розкриттям на 180о) — від 60 до 200 грн.
Дизайн однієї сторінки (для фотокниг, сторінки яких "заходять в корінець") — від 50 до 150 грн. Для кожної сторінки дизайн робити складніше, тому дорожче.
Ви можете легко підрахувати приблизну кількість сторінок, якщо будете керуватися таким простим правилом: на одній сторінці розташовуємо до 4-х фотографій.
Додаткові опції, такі як оцифровка фотографій, фотоплівок, слайдів, обробка фотографій (ретуш, реставрація, фотомонтаж) оплачується окремо.
У випадку, якщо дизайн фотокниги перевищує 700 грн. — виїзд до клієнта і доставка безкоштовні!

Тепер про вартість друку. Вона залежить від багатьох параметрів: від типу фотокниги, обкладинки, від кількості і типу сторінок, від розмірів... Нижче розташований онлайн-калькулятор, який допоможе вам розрахувати вартість друку фотокниги. Зауважте, наш калькулятор рахує тільки вартість друку. Вартість дизайну залежить від складності і розраховується окремо.

Калькулятор вартості друку фотокниг

Як замовити фотокнигу

Для цього вам необхідно вибрати фотографії, розкласти їх приблизно в тому порядку, в якому вони будуть розташовані в фотокнизі. Можна розмістити фотографії по розділах і для кожного розділу створити окрему папочку. Якщо у вас нецифрові фотографії, тобто маєте фотоплівки, слайди або паперові, не проблема, у нас їх можна оцифрувати в максимальній якості.
Обирайте опції, які вам найбільше підходять з переліку вище, розкладайте фотографії по порядку і як тільки це все буде готово — телефонуйте за номером, вказаним в розділі Контакти. Графік роботи - з 10:00 до 22:00, без вихідних, без свят, без перерв.

Строки виготовлення

Принцип такий: чим красивіше — тем довше.
Якщо бути точніше, дизайн замає від кількох днів до кількох тижнів.
Друк займає близько тижня і цей процес прискорити неможливо, тому що фотокнига після склеювання повинна провести певний час під пресом, добре просохнути, щоб з часом не деформувалися сторінки і щоб не розповзлася від найменших навантажень. Тому прохання: якщо ви вирішили замовити фотокнигу, то робіть замовлення завчасно, хоча б за два-три тижні.


Оцифровка фото | Дизайн та друк фотокниг | Створення слайд-шоу | Оцифровка відео | Оцифровка аудіо

Коментарі

# Finlay 15.01.2024, 21:53
I'm extremely pleased to discover this web site. I need to to
thank you for your time due to this wonderful read!! I definitely really liked every
little bit of it and i also have you book marked to look at new stuff in your website.


Here is my site apostille service in Jakarta: [censored]s://medium.com/@anilkhyreessulmbgt/your-comprehensive-guide-to-apostille-services-in-jakarta-indonesia-003587701e25
# Christopher 19.01.2024, 05:14
Hi there! I could have sworn I've visited this blog before but after going through many of
the articles I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely pleased I discovered it and I'll be book-marking it and checking back regularly!


my web blog; Car insurance quotes: [censored]s://autoinsuranceblog23.z19.web.core.windows.net/types-auto-insurance-coverage-index-330.html
# Koby 20.01.2024, 08:07
Auto insurance Buffalo Grove: [censored]s://car-insurance-buffalo-grove-illinois-23.s3.ap-east-1.amazonaws.com/cheap-car-insurance-buffalo-grove-il.html insurance isn't just for collisions; it can likewise
cover burglary as well as damage. Make sure your plan accommodates your needs.
# Jimmy 20.01.2024, 08:27
Did you understand that your credit rating can impact your car Cheap
sr22 insurance Chicago: [censored]s://car-insurance-albany-park-chicago-16.s3.ap-southeast-1.amazonaws.com/auto-insurance-chicago.html prices? It is actually one more
main reason to keep your credit rating healthy.
# Michell 25.01.2024, 21:23
Locating cheap auto Chicago
insurance: [censored]s://car-insurance-archer-heights-chicago-7.s3.eu-west-2.amazonaws.com/car-insurance-chicago-il.html policy has been actually a game-changer for my monthly budget plan. It's
incredible just how much you may conserve along with the ideal plan.
# Greg 30.01.2024, 02:04
Cheap
car insurance Whitfield County GA: [censored]s://car-insurance-whitfield-county-ga-15.s3.ap-south-1.amazonaws.com/car-insurance-in-whitfield-county-ga.html insurance is actually
not just an expense; it's an assets in your protection. Decide on a policy that shows
this.
# Sofia 31.01.2024, 09:26
Car Auto insurance Las Vegas: [censored]s://car-insurance-las-vegas-donap-4.s3.us-west-2.amazonaws.com/las-vegas-car-insurance.html coverage
is actually an essential aspect of your economic organizing.
It protects you from unanticipated expenses.
# Hayley 08.02.2024, 14:00
SR22 insurance could be a wake-up call for drivers to strengthen their practices.
This demand is actually often the outcome of significant web traffic transgressions.
It's important to locate an insurer that supplies complete SR22 insurance: [censored]s://sr22-insurance-pr-2.eu-central-1.linodeobjects.com/sr22-insurance-2782.html companies.
Keep in mind, maintaining your SR22 insurance is critical for keeping your
permit.
# Elinor 18.02.2024, 15:43
Greetings! Very useful advice within this article! It
is the little changes that produce the largest changes. Thanks a lot
for sharing!

Also visit my site [censored]s://chatroll.com/profile/4camilac681xdfN0: [censored]s://chatroll.com/profile/4camilac681xdfN0
# Lachlan 20.02.2024, 06:18
Fantastic web site. A lot of helpful info here.
I am sending it to some friends ans also sharing in delicious.
And naturally, thanks to your sweat!

Here is my blog post; paperhelp: [censored]s://papershelps.org
# Shanna 21.02.2024, 07:14
Being a parent is a challenging task there is however valid reason pacifier
for breastfed baby: [censored]s://[censored].premcosmeticsraipur.com/tips-on-how-to-turn-into-a-great-mother-or-father/ you to be positive. Helpful advice is more
easily accessible than ever before. You can consider newer and more effective techniques and gain knowledge from the experience of other
folks. The information you will discover in the following paragraphs have withstood the test of energy, and will give you the experience that you are currently not by yourself in facing these raising a child obstacles.
# Lashawn 21.02.2024, 10:03
There is no curler coaster on earth which includes as numerous good and the bad, excitement and
chills, or which is as thrilling and horrifying as being a mother or father.
There are plenty of emotions that get merged up
via this aspect of your life, and learning several very good bits of assistance with raising a child will help easy the journey.


Visit my blog ... pacifier for breastfed
baby: [censored]s://integramais.com.br/2024/02/20/the-trick-of-parenting/

У Вас недостатньо прав для написання коментарів. Можливо, Вам необхідно зареєструватися на сайті.